سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

پنجمین جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها با حضور دکتر علیرضا رجایی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی ، دکتر نیایی معاون مرکز و دکتر علی مافی دبیر کمیته دانشجویی و مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها روز آبان مهر ماه در سالن شورای دانشکده پزشکی تشکیل شد.

پنجمین  جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها با حضور دکتر علیرضا رجایی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی ، دکتر نیایی معاون مرکز و دکتر علی مافی دبیر کمیته دانشجویی و مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها روز  آبان  مهر ماه در سالن شورای دانشکده پزشکی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر رجایی ضمن خیر مقدم ابلاغ مسوول کمیته ای دکتر علی مافی را به عنوان مسوول کمیته دانشجویی در مقطع  undergraduateو ابلاغ دکتر رضا غلامی را به عنوان مسوول کمیته دستیاری و فوق تخصصی در مقطع postgraduateبه ایشان تقدیم کردند .

مدیر مرکز توسعه و آموزش دانشگاه در خصوص طرح های نوآورانه که یکی از موضوعات مهم مطرح شده در سطح وزارتخانه است توضیحاتی را ارائه نمودند ایشان گفتند:طرح دانش پژوهی طرح هایی هستند که مبتنی بر شواهد هستند مثلا طرح هایی مثل تغییر در روش تدریس، تغییر در آزمون ها ، پذیرش و هدایتهای تحصیلی هر نو تغییر ی می تواند یک طرح دانش پژوهی باشد ولی طرح های نوآورانه در واقع عملکرد مبتنی بر شواهد هستند .

وی در ادامه افزود: پرداختن به این گونه طرح ها نه تنها گرانتی برای دانشگاه کسب خواهد کرد بلکه در فرایندهای آموزشی مطرح شده درجشنواره های آموزشی در سطح دانشگاه و کشور قابل مطرح خواهد بود.

در ادامه جلسه دکتر جلال پور احمد نماینده EDOدانشکده داروسازی و دکتر عباس دانش کهن مدیر EDOدانشکده بهداشت از شرح وظایف و آیین نامه های مربوط به  EDOها مطالبی را ارائه نمودند و پیشنهادات خود را ارائه نمایند .

در ادامه آقای بلوردی نیز  در خصوص شاخص های امتیاز گروه های آموزشی توضیحاتی به اعضاء ارائه نمودند .

خانم دکتر مریم اکبری لاکه مدیرEDOدانشکده آموزش پزشکی نیز از دستورالعمل و شرح وظایف و آیین نامه های مربوط به کمیته های مشورتی دانشجویی مطالبی را به سمع و نظر اعضاء کمیته ها رسانید .

در ادامه جلسه مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها  گزارشی از وضعیت کمیته های دانشجویی ، فعالیت در کمیته های تحول و نوآوری و دانش پژوهی دانشکده متبوع خود  ارائه نمودند.


١١:١٣ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ٦٩٦٢٦    /    تعداد نمایش : ١٧٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.