جمعه ٢٢ آذر ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین همایش ارایه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه

 

با استعانت از خداوند متعال، “اولین همایش ارائه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه در تاریخ 14 آذر ماه  1397 در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات، اقدامات و ارائه دستاوردهای طرح تحول و نوآوری در آموزش برگزار خواهد شد.

این نشست با حضور معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آمورش پزشکی، رییس دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه، روسای کارگروه های تحول، روسا و معاونین، مدیران گروه های آموزشی، مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها و مراکز پزشکی، آموزشی و درمانی دانشگاه و دبیران و اعضاء کمیته های تحول و نوآوری در آموزش دانشگاه برگزار خواهد شد.

این همایش در دو بخش سخنرانی و پنل برگزار خواهد شد؛ بخش اول همایش با ارائه سخنرانی معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس دانشگاه، معاون آموزشی دانشگاه و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی با محورهای، سیاستهای دانشگاه و نحوه استقرار دستاوردهای طرح تحول آموزش در سطح کشور و دانشگاه اختصاص یافته است.

در بخش دوم و در قالب پانل دستاوردهای دانشگاه در حیطه های: راهنمای رفتار و منش حرفه ای، سند دانشگاه تمایز یافته، الگوی حاکمیت آکادمیک،سند دانشگاهی مرجعیت و نقشه دانش پژوهی اعضای هیات علمی به بحث و تبادل نظر گذاشته خواهد شد.

 


١٥:٠٤ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ٧٠٦٣٩    /    تعداد نمایش : ١٥٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.