دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست با مسئولين EDO دانشکده ها روز یکشنبه ١٥ اردیبهشت ماه در سالن شورای دانشکده پزشکی

  

نشست با مسئولين EDOدانشکده ها روز یکشنبه ١٥ اردیبهشت ماه در سالن شورای دانشکده پزشکی از ساعت ١٠ لغایت ١٢ و با حضور دکتر علیرضا رجایی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه ، دکتر امیر مازیار نیایی معاون مرکز مطالعات و مسئولین EDOدانشکده ها تشکیل شد.در این جلسه ابتدا دکتر رجائی در خصوص کمیته دانشجویی گفتند: دانشجویان مشتریان اصلی نظام آموزشی هستند و وجود ساز و کار دائمی برای بهره گیری از مشارکت آنان برای بهبود نظام آموزشی ضروری است . ایشان در ادامه افزودند هسته اصلی کمیته دانشجویی مرکز مطالعات تعیین شده و دو نفر از اعضای کمیته در کمیته مرکزی توسعه آموزش وزارت بهداشت و درمان انتخاب شدند که بسیار مایه مسرت است.

در ادامه رئیس مرکز مطالعات در خصوص پرداختن به طرح های نوآورانه و کسب گرانت برای دانشکده و دانشگاه گفتند طرح های نوآورانه باید  فعالیت های هدفمند آگاهانه و نظام مند باشد که با هدف حل مشکلات آموزشی در سیستم آموزشی دانشگاه تدوین و به مرحله اجرا درآید و این طرح ها باید در سطح دانشگاه منطقه برای اولین بار اجراء شوند.

دکتر رجائی در ادامه صحبت های پیش از دستور کار جلسه به موضوع ارزیابی گروههای آموزشی پرداختند و گفتند بدنه اصلی ارزشیابی دانشگاه گروهها هستند و EDCمحل رصد ارزشیابی های مختلف است و edoها هم به عنوان بازوی توانمند EDCهستند. وی افزود: با انجام دادن ارزیابی می توان به کاستی ها و نارسایی های عملیاتی پی برد تا در صورت لزوم تغییرات لازم در فرآیندها را برای دستیابی به هدف ها به عمل آورد.و همچنین با انجام دادن ارزیابی می توان کیفیت آموزش را شناسایی و برای بهبود آن برنامه ریزی کرد. در ادامه جلسه دکتر فخرالسادات حسینی در خصوص برنامه های طرح های نوآورانه و دکتر حسین زاده در خصوص برنامه ی نیازسنجی توانمندسازی اساتید و ارزشیابی دانشجویی و دکتر مازیار نیایی نیز گزارشی از طرح ارتقای کیفیت گروههای آموزشی به اعضاء ارائه دادند و در ادامه شرکت کنندگان به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات مورد نظر EDOدانشکده ها پرداختند.    

 


١٥:٠٦ - دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٧٦٥٢    /    تعداد نمایش : ٤٧خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.