چهارشنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

خبر نشست کمیته دانشجویی EDCدانشگاه با مدیر مرکز مطالعات

  

خبر نشست کمیته دانشجویی EDCدانشگاه با مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی

اولین کمیته دانشجویی مرکزی EDCدر روز سه شنبه 23/02/1398 در مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی از ساعت 8:30  تا 10 تشکیل شد .

دکتر رجائی در این نشست به شرح وظایف و خط مش های دانشجویان پرداخت وگفت: فعّالیت‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی، سابقه‌ای طولانی دارد. دانشجویان با توجه به اشتیاق فراوان، و انگیزه‌‌ی غیر قابل وصف در طراحی و اجرای فرایند‌های آموزشی می توانند سرمنشا بسیاری از تحولات در دانشگاه باشند.

بر اساس آیین نامه کشوری مراکز توسعه کمیته دانشجویی باید تشکیل و از هر دانشکده یک نفر به عنوان نماینده در کمیته مرکزی شرکت نمایند.

وی افزود: وظایف این کمیته مشارکت در ارزشیابی پایان دوره دانشجویی، ارزشیابی نحوه تدریس عضو هیات علمی ، ارائه نقطه نظرات در مورد کتب و رفرانس های رشته مربوطه و ارائه مشکلات و معضلات دانشجویان در زمان تحصیل است .

در ادامه نشست دانشجویان نقطه  نظرات و ایده های خود را مطرح و از مشکلاتی از قبیل طرح درس ، برنامه ریفرم و دیگر موارد آموزشی را مطرح و مورد بحث و بررسی  قرار دادند و مقرر شد دانشجویان ماهی یکبار و در صورت نیاز هفته ای یک بار  با مدیر مرکز مطالعات جلسه و نشست داشته باشند . در این جلسه همچنین نمایندگان دانشکده ها که قبلاً از سوی مدیران EDOمعرفی شده بودند. مشخص شد و مقرر گردید کمیته دانشجویی EDCمتشکل از نمایندگان دانشکده ها و دبیر و اعضاء کمیته دانشجویی نشست های منظم و برنامه ریزی شده داشته باشند و مشکلات دانشجویان را در سه سطح تهیه و در جلسه آتی مورد بررسی قرار دهند.

اعضاء حاضر:  دکتر رضا شاهرخی دبیر کمیته ، دانشجویی پزشکی نوید مختاری ، دانشجوی پزشکی خانم نادیا کریمی و دانشجوی دندانپزشکی خانم مریم حسینی اعضاء کمیته

 


١٥:١٧ - شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٢٣٥    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.