چهارشنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدارتیم مرکز مطالعات از دانشکده دندانپزشکی

نشست تیم مسوولین مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی با دانشکده دندانپزشکی  روز دوشنبه مورخ 30/02/1398 از ساعت 10 تا 12 در اتاق شورای دانشکده دندانپزشکی تشکیل شد.

  در این نشست دکتر رجایی مانند دیدار های قبلی موضوعات مورد نظر خود را اعلام کرده و مسوولان دانشکده دندانپزشکی مشکلات خود را در زمینه موارد مطروحه اعلام نمودند.

دکتر دالبند رییس دانشکده دندانپزشکی ضمن اعلام نیاز مبرم دانشکده به بارنگری در امر آموزش گفت: در فلسفه و تعاریف EDC  و EDO  ها در جایگاه بسیار خوبی قرار دارند و هسته اصلی آموزش و منشاء تحولات در آموزش هستند و در این خصوص  به دانشکده دندانپزشکی نگاه ویژه و خاص باید داشت چرا که رشته های دندانپزشکی کلینکال هستند و در روش تدریس تئوری و عملی و کیفیت آموزش نیازمند بازنگری جدی هستیم

وی در ادامه افزود : افزایش جذب دانشجوی دندانپزشکی و عدم تناسب آن با تعداد اعضاء هیات علمی باعث افت تحصیلی دانشجویان شده است .

همچنین وی گفت: در طرح های نوآورانه و دانش پژوهی باید نگاه اعضاء هیات علمی خود را عوض کنیم خوب نگاه کردن به اطراف و پایش مسایل و ایجاد  انگیزه اولین قدم ها در زمینه تدوین طرح های دانش پژوهی و نوآورانه است.

در ادامه رییس دانشکده از مسوولان  EDCخواستند فرایندی را برنامه ریزی کنند تا ارزشیابی ها به صورت مستمر و با شاخص های  قابل اندازه گیری تعیین شود .

در ادامه جلسه اعضاء شرکت کنندگان  در جلسه ضمن معرفی خود به مطرح کردن موضوع های مد نظر شان پرداختند از جمله : توجه به شرح وظایف مدیران گروه و اختیارات مدیر گروه، ارزشیابی اساتید با متر مشخص و با تعیین نقاط ضعف و قوت عملکرد اعضاء هیات علمی  تا باعث تغییر رفتار در فرد شود و دادن بازخورد مناسب به استاد در صورتی که معیار ارزشیابی های فعلی صرفا با بیان یک عدد است که هیچ چیز را مشخص نمی کند که استاد در چه زمیته هایی مشگل دارد، در واقع فرم های ارزشیابی مبتنی بر عملکرد هیات علمی باشد نه تنها در روش تدریس و اموزش تئوری بلکه در زمینه دروس عملی هم ارشیابی صورت گیرد، برنامه ریزی برای تعیین ارزشیابی به صورت سیستماتیک و بازخورد مناسب در زمان مناسب انجام پذیرد.

اعضای حاضر در جلسه از دانشکده دندانپزشکی : دکتر دالبندریاست دانشکده دندانپزشکی، دکتر عنبری -مدیر edoو دکتر اخلاص مند،  دکتر عطاران، دکتر ترشاهی، دکتر جمالی، دکتر آغداشی، دکتر بیابانکی، دکتر صادقی، دکتر ساعده عطارباشی مقدم، دکتر دائق دکتر شجاعیان, دکتر جوادی،

اعضاء حاضر در جلسه از مرکز مطالعات: دکتر علیرضا رجایی مدیر مرکز مطالعات و دکتر مازیار نیایی معاون مرکز و دکتر اکبر بلوردی معاون دفتر آموزش مداوم، دکتر محمد حسین زاده مسوول توانمند سازی اساتید و معصومه عطایی مسوول هماهنگی کارگروه ها و کمیته های تحول

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


١٢:٤٥ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٧٨٣٨٦    /    تعداد نمایش : ٦٧خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.