سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاري جلسه با مديران دفاتر توسعه دانشكده ها

 

 

 به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی:یازدهمین نشست هم اندیشی با مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها با حضور مدیران دفاتر توسعه دانشکدها و مسوولان  مرکز مطالعات و توسعه روز سه شنبه 1398/06/12 از ساعت 10 تا 12 در سالن تازه تاسیس پروفسور مرندیان برگزار شد.

در این نشست ابتدا دکتر علیرضا رجایی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی با اشاره به اهمیت فعالیتهای دفاتر توسعه دانشکده ها گفت:اولین EDOکشور در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در دانشکده پزشکی تشکیل شده است، و شایسته است که با توجه به قدمت 60 سالهEDO  دانشکده ها از زحمات پیشسکوتان در این حوزه مثلا با تدوین و چاپ کتاب قدردانی شود.

در ادامه جلسه دکتر رجایی از برنامه ریزی برای استقرار تالار تجربه خبر داد و افزود : به منظور قدردانی و حفظ نام و فعالیتهای اعضای هیات علمی دانشگاه که در حال بازنشستگی هستند و بدون شک از سرمایه های گرانقدر  دانشگاه محسوب می شوند، مقرر شده آرشیوی از زندگی کاری این عزیزان تهیه شود که برای آیندگان سابقه ای باشد تا بدانند آجر به آجر دانشگاه با تلاش و کوشش چه بزرگانی بنا شده است

همچنین مدیر مرکز مطالعات از مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها خواستند تا در مورد سایت edo دانشکده و محتوای آن توجه و اهتمام لازم را داشته باشند.

در ادامه جلسه مدیران دفاتر توسعه فعالیت های دانشکده متبوع خود در زمینه برنامه اصلاح ارزشیابی دانشجو و همچنین مشکلات مربوط به آموزش دانشجویان پیش از فارغ التحصیلی  ( (undergradرا گزارش نموده و دراین زمینه بحث و گفتگو شد.

از جمله موارد مطروحه از سوی مدیران می توان به : عدم وجود فلوچارت مشخص برای ارتقاء اعضای هیات علمی ، کمبود فضای آموزشی، کمبود عرصه در برخی رشته ها، عدم همکاری مراکز درمانی با دانشجویان و کمبود کارشناس ITدر سطح دانشکده ها اشاره کرد.

در جمع بندی دکتر رجایی مدیر مرکز مطالعات نیز از تدوین پیش نویس  اولیه آیین نامه تشکیلات EDOو کمیته های مربوطه خبر داد و افزود : راه حل بسیاری از مشکلات فعلی دانشکده در آیین نامه پیشنهادی پیش بینی شده است که بعد از تصویب به دانشکده ها ابلاغ خواهد شد.

 


١٥:١٤ - سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨    /    عدد : ٨٢٢٨٠    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.