چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

توسعه برنامه هاي توانمند افزايي اعضاي هيات علمي در سال ١٣٩٩ در راس برنامه هاي مركز قرار دارد.

  شانزدهمین جلسه سیاستگذاری مرکز روز دوشنبه مورخ 1399/06/17از ساعت 9 لغایت 12 در دفتر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و با حضور دکتر علیرضا رجائی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی به صورت مجازی ) ،دکتر امیر مازیار نیایی معاون مرکز و دکتر محمد حسین زاده مسئول توانمند سازی اساتید مرکز و دکتر شیوا نظری، دکتر سمیه اکبری فارمد و دکتر اوجیان به صورت حضوری در جلسه شرکت نمودند و دکتر حاجیان ، دکتر عنبری ، دکتر پور احمد و دکتر دانش کهن ، دکتر سهرابی زاده به صورت مجازی در جلسه حضور داشتند.

  در این جلسه در ابتدا دکتر نیایی معاون مرکز  ضمن تاکید بر  اهمیت برگزاری جلسات  توانمند سازی اساتید در دانشکده ها گفتند : با کاهش آمار فعالیت های توان افزایی در سطح دانشگاه ، شایسته است در این خصوص بیشتر پرداخته شود.

در ادامه جلسه هریک از اعضای در خصوص چگونگی عملکرد دانشکده خود توضیحاتی ارائه نموده و نقطه نظرات و پیشنهادات و نقاط ضعف دانشکده خود را در دربرگزاری کارگاه های توانمند سازی برشمردند.

خانم دکتر نظری ضمن تشکر و قدردانی از برگزاری کارگاه های دانش پژوهی  تقاضا کردند با توجه به اینکه کلیه طرح ها در نهایت در کمیته دانش پژوهی هیات ممیزه دانشگاه بر اساس استادردهای موجود بررسی و تایید می گردد بهتر است قبل از برگزاری با EDCو کمیته مربوطه هماهنگی های لازم بعمل آید.

ضمنا پیشنهادشد برنامه ویژه دانشجویان Ph.Dتحت عنوان  Ph.D studentas ateacherدر سطح دانشگاه برگزارگردد.

دکتر رجایی  مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در ادامه جلسه ضمن تاکید بر جذب و مشارکت بیشتر مدرسین در برگزاری کارگاه های توانمند سازی اساتید فرمودند: از دو میسر این امر امکان پذیر است  از میان مدرسین افراد علاقمند وبا انگیزه انتخاب sشوند، و یا از بین اعضای هیات علمی افراد توانمند و علاقمند به فعالیت در این حوزه شناسایی و دعوت شوند.

 

 

 

 


١٠:٥٥ - شنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٩٦٢٧١    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.