چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

كميته دانشجويي طرح ها و برنامه هاي خود را ارائه مي كنند.

  هفدهین جلسه سیاستگذاری مرکز روز دوشنبه مورخ 1399/06/24 از ساعت 9 لغایت 12 در دفتر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و با حضور دکتر علیرضا رجائی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، دکتر امیر مازیار نیایی معاون مرکز و دکتر رضا شاهرخی دبیرکمیته دانشجویی، دکتر هادی محمدی دانشجوی فعال دانشکده پزشکی به  صورت حضوری در جلسه شرکت نمودند و دکتر عباچی زاده، دکتر پور احمد و آقای بلوردی به صورت مجازی در جلسه حضور داشتند.

در ابتدای  جلسه دکتر رجایی ضمن تاکید بر ادامه روند برگزاری کلاس درس دانشجویان به صورت مجازی از دانشجویان خواستند در این زمینه با نمایندگان دانشجویان در دانشکده هاغ در تعامل بیشتری باشند و میزان رضایت مندی دانشجویان و کیفیت برگزاری آزمون ها را به صورت مجازی بررسی و بازخورد های لازم را ارائه نمایند.

دکتر رجایی همچنین افزود در کلیه اموری که دانشجویان ذی نفع هستند کمیته دانشجویی باید ایفای نقش داشته  باشند.

وی پیشنهاد کرد طرح های دانشجویان در قالب پژوهش در آموزش تهیه شود، تا قابلیت تبدیل به  پایان نامه دانشجویی را داشته باشد .

وی در ادامه افزود دانشگاه متعلق به دانشجویان است بنابر این آنها هستند که باید در تمام ارکان آموزش دخالت و تاثیر گذار باشند و منشاء تحول و جنبش در تمامی زمینه های آموزش باشند.  

دکتر رجایی با تاکید بر برگزاری کارگاه های توانمند سازی دانشجویان در زمینه آموزش پزشکی افزود : در جذب اعضاء هیات علمی دانشگاه ها، دانش و آشنایی با آموزش پزشکی از گرنت و امتیاز بالایی برخوردار است  و این زمان فرصت مناسبی برای دانشجویان است تا از بستر فراهم شده به نحوه مطلوب بهرمند شودند.

در ادامه جلسه دکتر عباچی زاده مدیر دفتر توسعه دانشکده پزشکی و دکتر پور احمد مدیر دفتر توسعه دانشکده داروسازی نیز در مورد کارکردهای کمیته دانشجویی مطالبی عنوان نمودند.

دانشجو رضا شاهرخی دبیر کمیته دانشجویی مرکز مطالعات ضمن تشکر و استقبال از برگزاری کارگاه های توانمند سازی دانشجویان در زمیته آموزش پزشکی گفت : در مقطع تحصیلات تکمیلی نیاز هر دانشجوی است که آموزش پزشکی را فرا گیرد.

همچنین اضافه کرد اهداف و برنامه های کوتاه مدت و دراز مدت کمیته دانشجویی را جهت ترم جدید تا هفته آتی تهیه و جهت تدوین نهایی و ابلاغ به دانشکده ها به این مرکز ارسال خواهند کرد.


١٣:١٩ - دوشنبه ٢٤ شهريور ١٣٩٩    /    عدد : ٩٦٤٠٠    /    تعداد نمایش : ٧١خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.