جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تسلیت دکتر زالی در پی شهادت رییس بیمارستان لبافی نژاد

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در پیامی شهادت دکتر محمد زارع جوشقانی رییس بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد را به خانواده وی، همه دانشگاهیان و همچنین جامعه پزشکی تسلیت گفت.

 "انا لله و انا الیه راجعون

شهادت دکتر محمد زارع یکی دیگر از سرمایه های علمی کشور و از پیشگامان و پیشتازان مسیر پیشرفت علم پزشکی و مجاهدان خدمت به خلق، برای جامعه پزشکی و دانشگاهی ضایعه ای است  اندوهناک و خبر آسمانی شدن ایشان هرآنکس که با منش و شخصیت وارسته ایشان آشنایی داشت را به ماتم نشاند.

 ضمن قدردانی و سپاس از تلاش های خالصانه این استاد فرهیخته به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در راه تربیت و آموزش دانشجویان و متخصصان، هرگز کوشش های شبانه روزی و مجاهدت های فداکارانه ایشان را به عنوان رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد در راه مبارزه با کرونا از یاد نخواهیم برد و نیک می دانیم که خدمات خالصانه ایشان در خدمت رسانی به بیماران کرونایی و شهادت مظلومانه ایشان در این مسیر، نزد پروردگار بدون اجر نخواهد ماند.

 سوابق متعدد اجرایی این فقید سعید در نظام بهداشت و درمان کشور موجب افتخارات و دستاوردهای سترگی گردیده است که از نمونه های آن می توان به ریاست این استاد برجسته در مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد اشاره کرد که موجب اعتلای عملکرد، درمان هزاران نفر از مردم عزیز و تربیت صدها پزشک و متخصص در دامن این مرکز شد.

 شهادت، مزد و اجر واقعی این استاد گرانقدر است که روزهای سخت کرونایی را در کنار بیماران سپری کرد و به صورت شبانه روزی در ایام تعطیل و غیر تعطیل به رسیدگی و درمان این بیماران پرداخت.

 ضمن عرض تسلیت به جامعه پزشکی، دانشگاهیان و خانواده این همکار بزرگوار، از درگاه باری تعالی برای روح این استاد فقید مغفرت و آمرزش و برای خانواده و نزدیکان ایشان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

 دکتر علیرضا زالی

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران"

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،  دکتر محمد زارع جوشقانی عضو هیئت علمی دانشگاه، متخصص چشم و فوق تخصص قرنیه، رییس مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی شهید دکتر لبافی نژاد، پس از روزها نبرد سخت با بیماری کرونا، سرانجام چشم از جهان فرو بست و به دو برادر شهیدش در بهشت برین شتافت.

ریاست دانشگاه علوم پزشکی کاشان، معاونت پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مدیر عاملی سازمان منطقه ای استان تهران، مدیریت شبکه بهداری کاشان و مدیر عاملی سازمان منطقه ای بهداری استان زنجان از دیگر سوابق اجرایی این استاد فقید است.


٠٧:٥٢ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٧٧٤٨    /    تعداد نمایش : ١٥خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.