جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی درگذشت دکتر محمد فقیهی عضو هیئت علمی بازنشسته دانشگاه را تسلیت گفت.


 دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در پیامی درگذشت دکتر محمد فقیهی عضو هیئت علمی بازنشسته دانشگاه را تسلیت گفت."در گذشت چهره تاثیر گذار علمی دانشگاه دکتر محمد فقیهی که سال های متمادی از عمر گرانمایه اش را صرف علم اندوزی و تعلیم و پرورش نسل جوان کرد، برای جامعه پزشکی و خانواده دانشگاه ضایعه ای است دردناک و غیرقابل باور و بدون شک طنین گام های بلند این استاد فقید در مسیر علم و خدمت به خلق تا ابد در گوشه گوشه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جاودان خواهد بود.

ضمن عرض تسلیت به جامعه پزشکی، خانواده محترم و تمامی همکاران ایشان، از خداوند منان برای روح این عزیز از دست رفته طلب آمرزش و آرامش ابدی و برای خانواده گرانقدر ایشان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

دکتر علیرضا زالی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی"

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمد فقیهی، متخصص چشم، فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم و انحراف چشم عضو هیئت علمی بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بود که ۱۰ سال ریاست مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی طرفه را در کارنامه داشت. این استاد فقید با کوله بار سنگینی از تجارب علمی و پژوهشی پس از روزها نبرد با بیماری کرونا امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
 


٠٨:٠١ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩    /    عدد : ٩٧٧٤٩    /    تعداد نمایش : ١١خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.