جمعه ١٤ آذر ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

موفقيت دانشجويان دانشگاه در اولين جشنواره دانشجويي كشوري اتا

گروه بسامد ( بانک سرمایه اجتماعی مدیکال) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از برگزیدگان جشنواره کشوری اتا شد.

گروه بسامد متشکل از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ( هادی محمدی کاندیدای دکترای تخصصی نانو تکنولوژی، آرزو دهقانی دانشجوی دکترای تخصصی سلامت در بلایا و فوریت ها، علی پزشکی کاندیدای دکتری تخصصی سیاستگزاری غذا و تغذیه، رضا شاهرخی دانشجوی دکتری تخصصی انگل شناسی پزشکی ) به ارایه گزارش از خدمات خود در دوران کرونا با محوریت مسئولیت اجتماعی و ترجمان دانش ، از جمله تهیه محتوای آموزشی عمومی و مکتوب برای پیشگیری و درمان بیماری کووید 19، تولید محتوای فنی تخصصی و علمی برای رسانه ها انجام پژوهش های میدانی و ارائه گزارش به سیاستگزاران دراین جشنواره پرداختند . از دیگر اقدامات این گروه تهیه پادکست های آموزشی برای نابینایان با توجه به مغفول ماندن این گروه از مخاطبان ، برگزاری مسابقه نقاشی برای آگاهی بخشی به کودکان و همچنین کاهش استرس آنها در دوران کرونا می توان اشاره کرد.

این گروه با انجام بیش از 1000 ساعت فعالیت اجتماعی در رادیو، تلویزیون، شبکه های اجتماعی( تلگرام ، اینستاگرام ) روزنامه ، خبرگزاری ها در زمینه ارتقاء سواد رسانه عموم  مردم و مدیران و  سیاستگزاران به صورت خود جوش و البته مبتنی بر تحلیل ذینفان و نیاز سنجی و به صورت هدفمند انجام داده است

بسامد یک نام نیست یک مفهوم و یک مدل تفکری برآمده از دل گفتمان دانشجویی جهت پیگیری و تحقق مسئولیت اجتماعی نهاد دانشگاه و دانشجویی است . این تیم سعی کرد فاز همدلی و همدردی در نوسانات دوران پاندمی را در اقشار مختلف جامعه ایجاد کند. بسامد تعبیر امروزی موجیم که آسودگی ما عدم ماست.

جشنواره اشتراک گذاری تجربه های ارزشمند (اتا) دانشجویان علوم پزشکی در تحقق پاسخگویی اجتماعی " در راستای استعدادیابی و افزایش شور و نشاط علمی در دانشجویان و ترغیب آنها به توجه به جامعه و افزایش حس اعتماد به نفس ایشان در تلاش برای خدمت برتر به مردم به همت وزارت بهداشت، درمان و اموزش، دبیرخانه استعداد درخشان و دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد و طی چندین مرحله داوری امروز 7 آبان ، برگزیدگان به ارائه عملکرد و ایده های خود در ایام بساکرونا پرداختند.


٠٨:١٠ - يکشنبه ١١ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨١٤٢    /    تعداد نمایش : ١٨خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.