پنج شنبه ٠٩ تير ١٤٠١ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

آیین تقدیر از دانشجویان نخبه و استعداد درخشان دانشگاه برگزار می شود.

 

آیین تقدیر از دانشجویان نخبه و استعداد درخشان ورودی ۱۴۰۰ دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور رییس دانشگاه برگزار می شود.

 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، این همایش با حضور دکتر زالی رییس دانشگاه و سایر اعضای هیئت رییسه دانشگاه روز شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۳:۳۰ در تالار ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار می شود.

 

به گفته دکتر رستمی نژاد دبیر و هماهنگ کننده کارگروه پاد در همایش مذکوراز  ۱۳۸ دانشجوی برتر رتبه زیر ۵۰۰ کنکور سراسری ورودی سال ۱۴۰۰ دانشگاه تقدیر می شود و ۱۰ رتبه برتر زیر ۱۰۰ کنکور سراسری نیز به طور ویژه مورد تقدیر قرار می گیرند.

 

وی کارگروه پاد را هماهنگ کننده فعالیتهای پژوهشی و آموزشی در حوزه دانشجویی برشمرد که متشکل از مدیریت استعدادهای درخشان، کمیته تحقیقات دانشجویی، کمیته تحقیقات فناوری دانشجویی و انجمن های علمی دانشجویی است.

 

دکتر رستمی نژاد هدف این کارگروه را جذب استعدادهای درخشان در انجمن های علمی دانشجویی  و سوق دادن آنها به سمت مشارکت در فعالیتهای پژوهشی و فناورانه شرکت های دانش بنیان عنوان کرد.

 

دبیر کارگروه پاد خاطرنشان کرد: با توجه به این که سالانه حدود ۳۰-۲۰ درصد رتبه های برتر زیر ۵۰۰ کنکور سراسری، دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی را به عنوان محل تحصیل خود انتخاب می کنند. این همایش توسط کارگروه پاد برنامه ریزی شد تا فرصتی برای معرفی دستاوردها و فعالیتهای دانشگاه به این دانشجویان باشد و سبب تشویق آنان به مشارکت در فعالیتهای پژوهشی و آموزشی در طول دوران تحصیل شود.

 

به گفته وی این همایش با حمایت رییس دانشگاه و معاونان دانشجویی و پژوهشی و آموزشی و کارگروههای مذکور برگزار می شود تا جایگاه و دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی به دانشجویان معرفی شده و بستر مناسبی را برای جذب آنان در فعالیتهای پژوهشی در حوزه های مختلف ایجاد کند.

دکتر رستمی نژاد در خاتمه سخنان خود خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی کارگروه پاد این همایش هرساله طراحی و برگزار می شود و در سالهای آتی علاوه بر تقدیر از رتبه های برتر کنکور سراسری، از دانشجویان نمونه کشوری و برگزیدگان المپیادهای علمی نیز تجلیل می شود.

 

انتهای پیام/

کدخبرنگار: ۷۷۰۰ س.ع


١٠:٥٥ - چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٣٩٧    /    تعداد نمایش : ١٠٤خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.