پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٤٠١ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

نهمین دوره کارگاه کشوری طراحی سوالات آزمون صلاحیت بالینی و دومین دوره طراحی سوالات استدلال بالینی برگزار می شود.

نهمین دوره کارگاه کشوری طراحی سوالات آزمون صلاحیت بالینی و دومین دوره طراحی سوالات استدلال بالینی به میزبانی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتي (مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه) در روزهای هفتم لغایت نهم تیرماه سال جاری در دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه به نقل از مرکز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه، آزمون صلاحیت بالینی یکی از آزمون های مهم در برنامه آموزشی پزشکی است که البته در دیگر رشته ها نیز موضوعیت دارد. خوشبختانه ایران هم به تبع جایگاه خوب علوم پزشکی در ردیف دیگر کشورهای صاحب طب به این موضوع پرداخته و چندی است که این آزمون به طور جدی در برنامه آموزشی پزشکی گنجانده شده و به طور پیگیر حتی در دوران پاندمی کوید هم برگزار شده است.

دکتر شمس در خصوص برگزاری کارگاه طراحی سوالات آزمون صلاحیت بالینی گفت: این دوره کارگاه ها کشوری وهمچنین طراحی سوالات آزمون صلاحیت بالینی به سفارش دبیرخانه شورای آموزش پزشکی عمومی به میزبانی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتي (مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه) برگزار خواهد شد.

در این دوره 70 تن از اساتید علوم پزشکی دانشگاه های سراسر کشور، اعضای بوردهای تخصصی رشته های مختلف پزشکی و دیگر اعضای هیات علمی دانشگاه، جمعا حدود 200 نفر در این رویداد مهم آموزش پزشکی کشور شرکت خواهند داشت.

به نقل از مدیر مرکز مطالعات و توسعه دانشگاه؛ این کارگاه در سه روز و با همکاری اساتید مجرب که عموما اساتید دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می باشد برگزار می گردد ؛ ضمن آموزش جدیدترین و معتبرترین روش های ارزیابی عملکرد دانش آموختگان پزشکی که در صبح روزهای کارگاه اجرا می شود، در جلسات بعدازظهر طراحی سوالات آزمون به تفکیک انواع رشته های تخصصی عملیاتی خواهد شد.


١٠:٣٤ - دوشنبه ٦ تير ١٤٠١    /    عدد : ١١٨١٢١    /    تعداد نمایش : ١١٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی - ساختمان شماره یک - طبقه هفتم

تلفن : 22439919- 021
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.