دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه سیاستگزاری: برنامه ها و اهداف توسعه آموزش در سال 1400

جلسه بررسی برنامه ها و اهداف سال 1400 روز دوشنبه مورخ1400/01/23 از ساعت 9 لغایت 10/45 در دفتر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و با حضور دکتر جمال شمس مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی، دکتر امیر مازیار نیایی معاون مرکز و دکترنظری مسوول واحد دانش پژوهی مرکز به صورت حضوری در جلسه شرکت نمودند و دکتر خوشگفتار، دکتر نعیمی، دکتر حاجیان، دکتر پور احمد، دکتر دانش کهن، دکتر اوجیان، دکتر عنبری مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها و  دکتر میرزا خانی، دکتر دکتر فارمد، دکتر رازجویان، دکتر فرهنگ مسولین واحدهای مرکز و عضو شورای سیاستگزاری  و دانشجوی دکتر شاهرخی دبیر کمیته دانشجویی به صورت مجازی در جلسه حضور داشتند.

در این جلسه دکتر شمس ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و کامیابی برای مدیران دفاتر توسعه دانشکده ها گفت: EDCواحدی متشکل از  مجموعه EDO ها و EDU ها است و این دفاتر در واقع بازوهای توانمد EDCرا تشکیل می دهند .و به تبع برنامه ریزی ها و اهداف مجموعه در فیلد ها انجام می گیرد. .

وی در ادامه افزود بر اساس آیین نامه اجرایی مراکز EDCها برنامه ریزی انجام می شود و مسوولین محترم مراکز و دانشکده ها  آنچه در آیین نامه درج شده است ملزم به انجام و ارائه گزارش به مرکز هستند . همانطور که اسناد بالا دستی از ما خواسته شده باید اقدام کنیم تا در اعتبار بخشی سال های آتی تمامی مستندات مربوطه را داشته باشیم .

در ادامه جلسه مدیران دانشکده ها با ارائه گزارشی از فعالیتهای خود در مورد اهداف سال جاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دکتر نظری مسوول دانش پژوهی در مورد طرح های دانش پژوهی گفت: طرح های دانش پژوهی باید در مراکز EDOها بررسی و امتیاز دهی شود و نتایج به مرکز ارائه شود . وی در ادامه گفت این مرکز امادگی جهت مشاوره و راهنمایی مدیران محترم را دارد .

همچنین دکتر نیایی گزارشی  مختصری از پیشرفت طرح اعتباربخشی مرکز را ارائه کردند.


١٠:٤١ - دوشنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٠    /    عدد : ١٠٣٤٩٢    /    تعداد نمایش : ٦٩خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.