پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٤٠١ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه مرجعیت علمی

جلسه مرجعیت علمی با حضور دکترجمال شمس ، دکتر امیر مازیار نیایی، دکتر شبنم تهرانی ، دکتر سلیمانی ، دکتر مرتضویان ، دکتر یوسفی، دکتر سلمانی، دکتر فرهنگ، دکتر جهانگیری و دکتر تبریزی  روز شنبه 31 اردیبهشت ماه در سالن پروفسور مرندیان از ساعت 9 لغایت 11 برگزار شد .

در پیگیری مرحله تحلیل راهبردی ابتدای دکتر جمال شمس در خصوص ضرورت پرداختن به موضوع مرجعیت علمی با توجه به نگاه وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی توضیح دادند : بحث مرجعیت از سالهای پیش در وزارتخانه مطرح و برنامه ریزی شده بود و با یک توقف چهار ساله مجدد شروع به کار کرده است .

دکتر شمس مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی افزود:  این پروژه در حال برنامه ریزی است و دکتر صدوقی معاون آموزشی دانشگاه به عنوان مجری برمانه تعیین شده است و بودجه بندیهای لازم نیز انجام شده است .

وی افزود برنامه ریزی استراتژیک را آقای دکتر امامی انجام می دهند و در زمینه طرح استراتژیک موضوعات می توان از ایشان کمک گرفت  ضمن اینکه برنامه نیل به مرجعیت علمی دانشگاه به تصویب ریاست دانشگاه نیز رسیده است.

در ادامه دکتر امیر مازیار نیایی گزارشی از روند کار عناوین 16 تایی برنامه های مرجعیت علمی به همراه گزارش پیشرفت کار ، استراتژی ، عناوین برنامه عملیاتی پروژه ها و رسالت و چشم انداز نیل به مرجعیت علمی در تمام ابعاد توضیحات مفصلی را ارائه نمودند .

در ادامه دکتر سلمانی گزارشی از گروه ارولوژی ارائه نمودند.

خانم دکتر کتایون جهانگیری گزارشی از 5 طرح دانشکده بهداشت  و مشکلات آنها و کنسلی 5 طرح و طرح گسترش رشته سلامت در بلایا و فوریت ها را مطرح کردند و افزودند این رشته دارای MPHاست و جزء اهداف توسعه رشته دانشکده نیز می باشد.

دکتر سید امیر محمد مرتضویان  رییس دانشکده و انسیتو تغذیه و صنایع غذایی در مورد بهداشت مواد غذایی و لزوم لینگ آن با صنعت با توجه به سایقه 60 سالهتوضیحاتی را  ارائه نمودند.

در ادامه دکتر شبنم طهرانی از گروه بیماریهای عفونب بیمارستان لبافی نژاد گزارش مفصل اجراء طرح خود را ارائه  نمودند و مقرر شده به عنوان نمونه طرح پایان یافته مورد توجه دیگر گروه ها قرار گیرد.

 

 


١١:٢٣ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٨٥٥    /    تعداد نمایش : ٥٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی - ساختمان شماره یک - طبقه هفتم

تلفن : 22439919- 021
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.