پنج شنبه ٢٧ مرداد ١٤٠١ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار  


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه ماهانه کمیته ارزشیابی دانشجویی

جلسه ماهانه کمیته ارزشیابی دانشجویی مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی روز سه شنبه مورخ 31 خرداد 1401 در سالن پروفسور مرندیان و با حضور اعضای کمیته ارزشیابی دانشجو در مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی به صورت حضوری و مجازی همزمان برگزار گردید. در ابتدا دکتر شقایق کامیان مسئول واحد ارزشیابی دانشجوی EDC  و آقای دکتر امیر مازیار نیایی معاون محترم EDCدرباره ضرورت نظارت بر آزمون ها در دانشکده های مختلف دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ارتقای آن ها توضیحات مبسوطی را ارائه نمودند.

لازم به ذکر است  این جلسات جهت همفکری اعضای کمیته ارزشیابی دانشجو برای ارتقای آزمون ها و استفاده از ظرفیت برگزاری کارگاه های توانمند سازی اساتید در دانشکده ها به صورت دوره ای برگزار می شود و نمایندگاه محترم کمیته ارزشیابی دانشجویی دانشکده ها در آغاز هر ماه گزارشی از عملکرد کمیته خود را ارائه خواهند نمود.

در این جلسه به صورت حضوری آقای دکتر رسول قاسمی از دانشکده پزشکی، خانم دکتر ساعده عطارباشی مقدم از دانشکده دندانپزشکی، خانم دکتر نیلوفر تقی پور از دانشکده فناوری های نوین پزشکی، خانم دکتر گلبن سهراب از دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی، آقای دکتر سید علی انجو از دانشکده طب سنتی شرکت نمودند و به صورت مجازی نیز خانم دکتر شمیم صحرانورد از دانشکده طب سنتی، خانم دکتر شبنم طهرانی از دانشکده پزشکی، خانم دکتر فرهنگ دهقان از دانشکده ایمنی و بهداشت شرکت نمودند و گزارش عملکرد کمیته خود را ارائه نمودندو در پایان جلسه اعضای شرکت کننده  به لرزوم نظارت بر نحوه  آزمون هایی که در دانشکده ها برگزار می شود و نیاز به کارگاه های آموزشی برای اعضای هیات علمی تاکید نمودند.

 


٠٩:٠٤ - چهارشنبه ١ تير ١٤٠١    /    عدد : ١١٧٩١٣    /    تعداد نمایش : ٥٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی - ساختمان شماره یک - طبقه هفتم

تلفن : 22439919- 021
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.