×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

  • تاریخ انتشار : 1402/08/10 - 10:48
  • بازدید : 17
  • تعداد بازدیدکننده : 17
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید رییس کمیته اعتبار بخشی دانشکده‌های پزشکی کانادا، از مرکز جامع سلامت تراب

پروفسور رابرت وولارد از دانشگاه بیریتیش کلمبیا کانادا ورییس کمیته اعتبار بخشی دانشکده‌های پزشکی کانادا، در بازدید از مرکز جامع سلامت تراب دانشگاه، نحوه ارایه خدمت در این مرکز را بررسی و ارزیابی کرد.

 
صبح امروز پروفسور رابرت وولارد رییس کمیته اعتبار بخشی دانشکده‌های پزشکی کانادا و عضو فدراسیون جهانی آموزش پزشکی به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از نزدیک نحوه خدمت‌رسانی گروه آموزشی تخصص پزشکی خانواده را در مرکز تراب بررسی کرد.
 
 
ارزیابی مطلوب طرح پزشک خانواده و کارورزی کار در مطب دانشجویان
 
 پروفسور رابرت وولارد  ضمن ارزیابی مطلوب طرح پزشک خانواده و کارورزی کار در مطب دانشجویان که با هدف تببین ابعاد مختلف پاسخگویی اجتماعی در حوزه سلامت و تقویت دوره‌های پزشکی اجتماعی و خانواده در کوریکلوم دانشجویان پزشکی اجرا می‌شود، از بخش‌های مختلف مرکز جامع سلامت تراب به عنوان یکی از مراکز تابعه مرکز بهداشت شمال تهران، بازدید کرد.
 
طی این بازدید طرح پزشک خانواده و کارورزی کار در مطب دانشجویان از سوی مسئولان دانشگاه تشریح شد.
 
همچنین درباره ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مرکز در زمینه‌های همکاری با انجمن آموزش پزشکی اروپا بحث و تبادل نظر انجام گرفت.
 
در ادامه نشستی با حضور پروفسور رابرت وولارد، دکتر ثابت دبیرشورای آموزش پزشکی عمومی، دکتر ایمان عموزاده رییس مرکز بهداشت شمال دانشگاه، دکتر نیایی نماینده معاونت آموزشی دانشگاه و نمایندگان وزارت بهداشت انجام شد و این مراسم با بازدید از بخش‌های مختلف مرکز و هماهنگی‌های لازم برای گسترش همکاری‌ها به اتمام رسید.
 
دکتر ایمان عموزاده رییس مرکز بهداشت شمال دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی نیز در این نشست با اشاره به اینکه این بازدید در راستای بررسی و اجرای برنامه‌های بهداشتی که در مراکز جامع خدمات سلامت شهری ارایه می‌شود انجام شده است، اظهار کرد: مرکز جامع سلامت تراب دانشگاه ارایه تمامی خدمات تعریف شده بهداشتی را در دستور کار دارد.
 
وی درباره جزئیات این بازدید یادآور شد: پروفسور رابرت وولارد طی بازدید امروز قسمت‌های مختلف مرکز سلامت تراب نظیر واحد روان، تغذیه، نحوه اجرای برنامه کار در مطب دانشجویان پزشکی، غربالگری بیماری‌های متابولیک، اجرای برنامه مراقبت از مادر باردار و نوزاد و نحوه فعالیت‌های داوطلبانه رابطین بهداشتی را بازدید و بررسی کرد.
 
  • گروه خبری :
  • گروه خبری : 134054
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن استاتیک شماره 39 موجود نیست